top of page

В Херсоні створено унікальний телеграм-канал, де можна ознайомитися зі спостереженнями мешканців

Оновлено: 10 лист. 2023 р.


В Херсоні створено унікальний телеграм-канал, де можна ознайомитися зі спостереженнями за повсякденним життя жителів міста в умовах окупації та бойових дій. Крім того, на каналі є рубрика вулиці Херсона, де в простій формі розповідаються історії про те, як раніше називалися вулиці міста і як зараз, і чому саме так сталося.«Ніхто про Херсон не розкаже так, як самі херсонці, які залишаються і живуть у Херсоні.


Херсон Тут – це ТГ-канал про те, про що говорять, думають та мріють херсонці, які живуть тут, у Херсоні». Це з опису з телеграм-каналу Херсон ТУТ
Телеграм був створений у травні 2022 року, у розпал окупації і працює до сих пір. На каналі фактично створено базу даних про те, як жили звичайні херсонці в дні окупації та після звільнення. Тут про все: про що розмовляли люди, на що звертали увагу, як проводили вільний час, як виживали, що їли, де шукали продукти, як виглядали вулиці міста тощо. На каналі є короткі історії про херсонців, розмови між херсонцями, фотографії з побутовими сюжетами (двори, оголошення, люди тощо). Окрема увага приділена патріотичному руху в місті – патріотичним графіті, листівкам, акціям у публічному просторі. А також на каналі повно тонкої іронії та дотепних херсонських жартів, які можуть комусь здатися недоречними, а іншим підвищують настрій у ці важкі часи.
Comments


bottom of page